Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
UGG

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 1016501-CRBO
13.890 МКД
13.890 МКД
13.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  5
 • 37
  6
 • 38
  7
 • 39
  8
 • 40
  9
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд UGG
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 47021075-31
6.490 МКД
Големина
37
38
39
40
41