Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: U16DGB00046-9999
9.290 МКД
9.290 МКД
6.503 МКД
Заштеда: 2.787 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ RPL010273
12.943 МКД
Заштеда -30%
18.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ K300433-001
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26AQE045FU-9999
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1130729-BLK
10.633 МКД
Заштеда -30%
15.190 МКД
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 50481071-001
14.993 МКД
Заштеда -25%
19.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 50481061-001
16.868 МКД
Заштеда -25%
22.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 50480350-001
14.243 МКД
Заштеда -25%
18.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37094062-99
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26F6B000CL-9999
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26EMB00043-9999
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26CVA000CL-9999
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26BYA000CL-9999
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45