Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GUESS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: GSS011405
Isbn: FL5SASSUE11-BEIGE
12.890 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 6.400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Последно парче
Провери достапност
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27000163-30
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27062520-09
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 9883301-36
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27071089-09
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 155323_BN
687 МКД
Заштеда -70%
2.290 МКД