Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 17026708-99
9.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Говедска кожа Постава: 100% Полиестер Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.690 МКД
Заштеда -29%
3.790 МКД
Големина
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.390 МКД
Заштеда -32%
3.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
1.590 МКД
Заштеда -31%
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.690 МКД
Заштеда -29%
3.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16FDA00043-9999
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16QPF00021-9999
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
40
41