Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
KIKO MILANO

ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ

Шифра на артикл: KM0050204600044
Šifra proizvođača: KM00502046
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
370 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1