Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KM0050102400144
770 МКД
462 МКД
462 МКД
Заштеда: 308 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara
770 МКД
462 МКД
462 МКД
Заштеда: 308 МКД
Извести ме за попуст
2
1