Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 77052542-99
Šifra proizvođača: 77052542
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAM0AM12414-BDS
Цена 6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAM0AM12413-BDS
Цена 3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAM0AM12412-BDS
Цена 3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK50K512036-BEH
Цена 5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50523544 002
Цена 5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77022545-99
Цена 3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMTOSA P4255 BLA
Цена 3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P3231 BLA
Цена 5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P2286 DAB
Цена 3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMECSA P3431 BLA
Цена 4.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMBRTU P4373 BLA
Цена 9.190 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1