Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67097905-CU
Šifra proizvođača: 67097905
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ТРСКА ПОСТАВА: 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПАМУК ДЕТАЛИ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221871_CA
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221869_CA
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221433_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010219-32
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GTWE927 04150 BRM
10.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSG90 00180 LGW
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSG90 00140 LGW
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSA90 02210 COG
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSA90 02020 COG
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79180 LGW
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79120 LGW
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221432_CA
2.290 МКД