Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP10-1000
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218960_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221220_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220584_IV
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056334-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_EC
1.990 МКД
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1