Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217209_BK
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ:100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516662 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516659 001
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28730 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWRM92 05770 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066042-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-99
1.990 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1