Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214498_EC
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67064788-02
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217267_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217021_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217018_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217702_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216868_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217860_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214884_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218088_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026319-05
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066318-05
2.990 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1