Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214498_KK
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214386_KK
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217029_KK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216572_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216575_KK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217030_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217034_KK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217018_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217267_KK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217286_KK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216875_KK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216313_KK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3361 {A0362B}057
6.090 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1