Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 215169_MD
1.890 МКД
1.890 МКД
1.512 МКД
Заштеда: 378 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 4% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 6% ЖЕЛЕЗО 90% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3575 {A0419B}164
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3574 {A0419B}164
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3573 {A0419B}164
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3571 {A0021B}164
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217257_YL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216546_YL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_YL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67023269-10
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67020438-17
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3619 {A0283}153
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3001 {A0362B}153
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWJT87 40200 YWL
8.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.512 МКД
Заштеда: 378 МКД
Извести ме за попуст
2
1