Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214242_EC
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_EC
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3575 {A0419B}001
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3574 {A0419B}001
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3558 {A0458C}002
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67064788-02
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_EC
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217891_WT
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217550_EC
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218636_EC
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216572_EC
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217554_EC
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217267_EC
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1