Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67000445-30
Šifra proizvođača: 67000445
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 35% ПОЛИЕСТЕР 65% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222139NCS
Цена 2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222140NCS
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221721NCS
Цена 2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222196NCS
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222173_CA
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222606NCL
Цена 2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221756_CA
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221774NCM
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221429_CA
Цена 2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221644_CA
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222126_CA
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002010-32
Цена 2.490 МКД
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1