Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GHWPD92 09200 STL
Isbn: HWPD9209200-STL
0 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали МАЛА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218669NCS
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219603NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219033NCS
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219604NCS
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219600_BG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218608NCS
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ D35KCA0AS04-A51W
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ D45KPA06T04-0053
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216481_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ SMBWAND-BGL
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ SMBKROME-BHB
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ SMBJOLENE-BNE
6.190 МКД
0 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1