Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67000446-CU
Šifra proizvođača: 67000446
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006322-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004483-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006324-CU
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006323-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216868_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214884_BN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67033276-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216546_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_CA
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_CA
1.590 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1