Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214225_EC

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220671_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218922_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220305_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218919_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056740-05
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006321-02
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-01
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004486-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004487-02
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516890 110
7.990 МКД