Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214253_CA
2.290 МКД
1.603 МКД
1.282 МКД
Заштеда: 1.008 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006322-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004483-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006324-CU
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006323-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_CA
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_CA
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216868_CA
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214884_BN
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67033276-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216546_CA
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_CA
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_CA
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
2.290 МКД
1.603 МКД
1.282 МКД
Заштеда: 1.008 МКД
Извести ме за попуст
2
1