Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214702_CA
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67033276-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216546_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_CA
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_CA
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67032011-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG87 78720 COG
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA91 90760 COG
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216593_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217215_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67050476-CU
1.990 МКД