Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214067_CA
3.790 МКД
2.653 МКД
2.122 МКД
Заштеда: 1.668 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 2% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006322-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004483-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006324-CU
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006323-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_CA
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_CA
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216868_CA
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214884_BN
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67033276-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216546_CA
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_CA
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_CA
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД