Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 47021256-53
Šifra proizvođača: 47021256
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР РАЧКА: 100% МЕТАЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79210 LUL
Цена 8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221902_BL
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220571_JN
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222383_BL
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221704_BL
Цена 2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220089_JN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_BL
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_BL
Цена 1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_BL
Цена 1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219489_BL
Цена 1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218170_BL
Цена 1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД