Барај
%
×
Springfield kids
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 37017879-37
Šifra proizvođača: 37017879
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона Online Only FW
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 99% ПОЛИЕСТЕР 01% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖЕН СО БАКАР

Trenutno nema komentara