Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 37026310-30
Šifra proizvođača: 37026310
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ДЕТАЛИ: 85% ПОЛИУРЕТАН 15% МЕТАЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222139NCS
Цена 2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222140NCS
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221721NCS
Цена 2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222196NCS
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222173_CA
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222606NCL
Цена 2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221756_CA
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221774NCM
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221429_CA
Цена 2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221644_CA
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222126_CA
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002010-32
Цена 2.490 МКД