Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS014218
Isbn: HWWP8665760-NTC
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP65-6000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP14-6064
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212362_BZ
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011695
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011694
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011693
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57015802-30
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57025799-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211852_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS016794
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212307_BN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011587
9.190 МКД