Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 37094060-99
Šifra proizvođača: 37094060
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ K50K510799-BAX
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011683
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011682
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011666
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011664
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS017033
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS017032
6.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ A6MX9-001
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ A6MWN-001
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ A6MS9-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011485
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL011484
4.290 МКД