Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 27014399-99
Šifra proizvođača: 27014399
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер Рачка: 100% Железо

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014282
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014280
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014279
10.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014224
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014222
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014221
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014220
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014219
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014218
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014217
10.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014216
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014215
7.890 МКД