Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 27081124-85
Šifra proizvođača: 27081124
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер Рачка: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 8524145-08
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37065909-70
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37056713-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37055942-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37055939-88
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37037110-99
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37034042-80
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37034042-78
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37026310-30
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095948-PL
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095944-09
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095140-70
2.490 МКД