Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 87057633-50
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ K60K608434-BAX
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXA13-2020
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXPAN-4002
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP93-2000
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP87-5129
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP87-3179
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP87-2000
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP86-5129
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP86-3179
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP86-2000
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP70-2000
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 21WAXP18-2000
4.490 МКД