Барај
%
×
through the colour lens - mango
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
HUGO

БУНДА

Шифра на артикл: HB50498260 305
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БУНДА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 47% АКРИЛ 32% МОДАЛ 21% ПОЛИЕСТЕР