Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
KIKO MILANO

БРОНЗЕР

Шифра на артикл: KC000000424001B
Šifra proizvođača: KC000000424
1.090 МКД
1.090 МКД
763 МКД
Заштеда: 327 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОНЗЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 01 Honey
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000443002B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000443001B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000365002B
480 МКД
Заштеда -50%
960 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM090301028102A
770 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400644
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400544
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400444
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400344
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400244
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400144
690 МКД