Барај
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
MANGO

БОКСЕРКИ 2 PACK

Шифра на артикл: 37011305-56
Šifra proizvođača: 37011305
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2 PACK
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 05% Еластин

Trenutno nema komentara