Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БОКСЕРКИ 3П
SUPER DRY

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: SDM3110450A-1NB
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда -60%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда -60%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Заштеда -23%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL