Барај
%
×
Forever denim with replay
БОКСЕРКИ 3П
DAN JOHN

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: DJ000500
Isbn: CONQI02-2201-JIANAVY
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Dan John Continuity
Состав 95% ПАМУК, 5% ЕЛАСТИН.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50469786 972
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П DS00ST3V 0AMAH 6679
2.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П DS00ST3V 0AMAH 6207
2.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1