Барај
%
×
slow morning - women'secret
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
HUGO

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: HB50501387 001
2.990 МКД
1.794 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • XXL
  XXL
 • XL
  XL
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П HB50499823 001
2.990 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701224650 002
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
M
XL
L
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701223908 001
945 МКД
Заштеда -50%
1.890 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701222844 004
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701203923 002
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
M
XXL
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV100001150 010
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
L
M
S
XL
XXL
2.990 МКД
1.794 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
2
1