Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS014072
Isbn: W2BP15K68D2-JBLK
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Вискоза 5% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи