Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS013592
Isbn: 2YGH188592Z-G1CR
7.590 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ 37071275-08
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ 87094022-09
495 МКД
Заштеда -50%
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ 5182557-34
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL