Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
MANGO

БОДИ

Шифра на артикл: 27074390-30
Šifra proizvođača: 27074390
1.490 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 92% Полиестер 08% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 5664442-30
2.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS009687
2.037 МКД
Заштеда -70%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L