Барај
%
×
through the colour lens - mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 67910470-43
Šifra proizvođača: 67910470
890 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 04% ЕЛАСТИН 96% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-43
Цена 790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065748-43
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 217303_GN
Цена 1.145 МКД
Заштеда -50%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS176298-6864
Цена 2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-20
Цена 774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765951-28
Цена 774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
890 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1