Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 57009106-49
Šifra proizvođača: 57009106

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 05% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-43
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065748-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS176298-6864
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-20
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765951-28
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67910470-43
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL