Барај
%
×
Geox - step out in style
ЏЕМПЕР
BOSS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50506162-001
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 17% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ001744
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RUK6135 {G23138}098
6.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ HB50504394 001
13.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DSA12446 0AJBJ 9XX
17.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50504947-001
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ001146
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475211-001
24.990 МКД
Големина
M
L
XL
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1