Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 57098266-52
Šifra proizvođača: 57098266
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 51% ВИСКОЗА 28% ПОЛИЕСТЕР 21% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-52
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765942-18
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RP11 KBAH2 P7DP
4.890 МКД
Големина
M
XS
S
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765935-10
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077381-18
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765950-10
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765937-10
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765944-81
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765934-10
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765947-85
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1086234-17
1.114 МКД
Заштеда -44%
1.393 МКД
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765911-85
516 МКД
Заштеда -60%
645 МКД
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL