Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 57028275-02
Šifra proizvođača: 57028275
790 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 300 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67013694-02
1.290 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67082009-02
390 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67080676-02
790 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67003705-02
690 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020675-02
790 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67003703-02
690 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67023685-02
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67013687-02
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020668-02
590 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67070672-02
690 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67031506-02
690 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67050673-02
790 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72