Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765920-18

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-52
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765942-18
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RP11 KBAH2 P7DP
4.890 МКД
Големина
M
XS
S
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765935-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077381-18
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765950-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765937-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765944-81
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765934-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765947-85
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1086234-17
1.114 МКД
Заштеда -44%
1.393 МКД
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765911-85
516 МКД
Заштеда -60%
645 МКД
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL