Барај
%
×
slow morning - women'secret
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 57074401-50
Šifra proizvođača: 57074401
690 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765942-18
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RP11 KBAH2 P7DP
4.890 МКД
Големина
M
XS
S
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765935-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077381-18
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765950-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765937-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765944-81
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765934-10
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765947-85
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
690 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1