Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 1406070-22
2.490 МКД
1.494 МКД
1.195 МКД
Заштеда: 1.295 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67050648-36
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LSML424VOG W485
4.690 МКД
Големина
XXL
XL
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67080438-36
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RM6474 {22980P}238
2.394 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LJM223P203 ESTCR 432
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
2.490 МКД
1.494 МКД
1.195 МКД
Заштеда: 1.295 МКД
Извести ме за попуст
2
1