Барај
%
×
slow morning - women'secret
БЛУЗА
DIESEL

БЛУЗА

Шифра на артикл: DSA11548 0GRAI 100
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67080438-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040644-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020649-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RM6756 {2660}001
3.690 МКД
Големина
XL
M
XXL
L
S
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DSA13393 0KKAJ 141
5.690 МКД
Големина
M
L
XXL
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50511045 100
5.990 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
S
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50507939-100
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DSA12526 0CATM 100
3.294 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
L
XL
M
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GM2YI31 I3Z14 G011
2.790 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
S
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50496642 100
6.599 МКД
Заштеда -40%
10.990 МКД
Големина
L
M
S
XL