Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765908-71
1.290 МКД
645 МКД
516 МКД
Заштеда: 774 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077389-52
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077382-52
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077388-77
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1087475-71
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765944-71
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL