Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 57054010-02
Šifra proizvođača: 57054010

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040450-02
890 МКД
Големина
06
08
10
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67030665-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040452-02
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020659-02
490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67060673-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040453-02
890 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67060649-02
890 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040664-02
390 МКД
Големина
06
08
10
12
14