Барај
%
×
through the colour lens - mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765918-01

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GV4YQ05 KCAY2 JBLK
Цена 4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ G4YGP03 6875Z P0HU
Цена 7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ G4YGH34 7142A P9XO
Цена 9.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67007971-99
Цена 1.290 МКД
Заштеда -35%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4GP05 KC760 JBLK
Цена 2.445 МКД
Заштеда -50%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DSA050390BKAF-9XX
Цена 5.645 МКД
Заштеда -50%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065738-99
Цена 1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67055142-99
Цена 690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765940-01
Цена 774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ THDW0DW17990-BDS
Цена 3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-01
Цена 774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RH18 KC1X0 JBLK
Цена 2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L